Zirkonyum Kaplama

Zirkonyum Kaplama İstanbul Sizleri Estetik ve Doğal Dişlere Kavuşturuyor

Dişlerinin estetik bir görünüme kavuşmasını arzu ederken doğallıktan ödün vermek istemeyenlerin tercihi zirkonyum dişler oluyor. Dişlerde kırılma, çatlama ve istenen düzeyde beyazlığa ulaşamama gibi durumlar ortaya çıktığında tercih edilebilen zirkonyum kaplama, diş ve diş etine uyum sağlıyor. Kliniğimizde alanında uzman diş hekimlerimiz ile size istediğiniz deneyimi yaşatabilmek için çalışıyoruz. Şişli, Mecidiyeköy, Kadıköy ve Beşiktaş bölgesinde hizmet veriyoruz. Hastalarımızın sahip olmak istediği estetik gülüşü ve doğallığı profesyonel ekibimiz sayesinde onlara kazandırıyoruz. Seneler süren birikimimiz ve kliniğimizin ileri teknoloji donanımı sayesinde mükemmel sonuçlar alıyoruz. Hastalarımızın memnuniyeti bizleri de memnun ediyor. Hizmetlerimizde kaliteden ödün vermeden tüm ekibimizle iş birliği içerisinde çalışmaktan gurur ve mutluluk duyuyoruz.

Ücretsiz İlk Muayene Fırsatı

Estetik ve Doğal Bir Gülüş İçin Zirkonyum Kaplama Hizmetimizden Yararlanın

Zirkon diş, doğal ve uzun ömürlü olması bakımından çokça tercih edilen bir uygulamadır. İyi sonuçlar alabilmek için kaliteli ve dişlerinizle uyumlu kaplama yapılması gerekiyor. Bunun için kliniğimizde ileri teknolojiyi aktif bir şekilde kullanıyoruz. Ekibimiz ise deneyimli diş hekimlerinden oluşuyor. Hastalarımızın mutlu gülüşü bizlerin öncelikli amacıdır. Sağlam ve güçlü bir ekibe sahip olduğumuz için kendimize güveniyoruz. Bu yüzden ilk muayenemiz ücretsizdir. Siz de bu deneyimi yaşamak istiyorsanız, sizleri kliniğimize bekliyoruz.

İlk Muayenenizi Ücretsiz Yapıyoruz

Kliniğimiz donanımlı diş hekimlerimizden oluşuyor. Her biri alanlarında uzman ve deneyimli diş hekimleridir. Hastalarımızın memnuniyeti, kliniğimizdeki hijyen, profesyonel süreç planlaması , tedavilerimizde ileri teknoloji uygulamalarımız öncelikli prensiplerimizdendir. Tecrübeli diş hekimlerimizle birlikte tedavi süreci hakkında bilgi almak ve merak ettiğiniz her şeyi sormak için sizleri kliniğimize bekliyoruz. İlk muayenemiz ücretsizdir.

Zirkonyum Kaplama Hizmetimiz

Zirkonyum kaplama İstanbul , mükemmel bir deneyim yaşamanız için sizleri bekliyor. Doğal görünümü ve uzun ömürlü değişmeyen rengi ile zirkonyum dişler hastalarımız için çoğu zaman ideal bir seçenek oluyor. Alanında uzman diş hekimlerimiz, hastalarımızın isteklerini göz önünde bulundurarak bir süreç oluşturuyor. Hastalarımızla yaptığımız iş birliği ile oluşturduğumuz plana her zaman uyuyoruz. Kliniğimizde hijyen öncelikli prensibimizdir. Hastalarımızın ağız ve diş sağlığı için profesyonel ekibimizle birlikte sizlerin memnuniyeti için çalışıyoruz. Dişlerinizde kusursuz bir görüntü elde etmek ve alanında uzman diş hekimlerimizin deneyimlerinden yararlanmak istiyorsanız sizleri kliniğimize bekliyoruz.

Kliniğimizde Hizmet Alan Hastalarımızın Yorumları

Zirkonyum Kaplama Yaptıranların Yorumları

Yoğun bir iş temposuna sahibim. Bu yüzden uzun süredir aşırı çay kahve tüketimim oluyor. Son zamanlarda dişlerimin renginde gözle görülür bir sararma oldu . Hem doğal hem de uzun süreli renklerinin beyaz olmalarını istiyordum . Klinikte hizmetini aldığım zirkonyum kaplama sayesinde şimdi dişlerim tam da istediğim gibi.
Serap T.
Zirkonyum Kaplama
Zirkonyum kaplama konusunda endişelerim vardı. Arkadaşımın tavsiyesiyle muayeneye gittiğim diş hekimim bana gerekli bilgilendirmeyi yaptı. İşinde çok iyi olan diş hekimim sayesinde şu an kusursuz dişlere sahibim. Tüm endişelerim geride kaldı . Teşekkür ederim.
Şafak M.
Zirkonyum kaplama
Daha önce burada ortodonti tedavisi olmuştum. Çok memnun kaldığım için zirkonyum kaplama tedavimi de burada yaptırdım . Çok doğru bir karar verdiğimi şimdilerde daha iyi anlıyorum . Kaplama yaptıralı neredeyse bir seneyi geçti ve ilk günkü gibi. Ekibe teşekkürlerimi sunuyorum.
Ayşe S.
Zirkonyum kaplama

Zirkonyum Kaplama Alanındaki Sertfika ve Üyeliklerimiz

Sahip Olduğumuz Sertfikalar

Zirkonyum kaplama , uzmanlık gerektiren bir uygulamadır. Diş hekimlerimiz yurt içi ve yurt dışında aldıkları eğitimler sonucu birçok sertifika almaya hak kazandılar. Öğrendikleri yeni gelişmeleri aktif olarak tedavilerde uyguluyorlar. Kurumumuz olarak kendimizi her zaman geliştirmenin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Bu yüzden ülkemizin dört bir yanında kurduğumuz önemli iş birlikleri kuruyoruz. Gelişmelerden hızlıca haberdar olabilmek ve teknolojiyi yakından takip etmek için üyeliklerimizi büyük bir azimle devam ettiriyor aktif olarak rol alıyoruz. Sizler de ekibimizin birikimlerinden yararlanmak, merak ettiğiniz konular ve zirkonyum kaplama fiyatları hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız sizleri kliniğimize bekliyoruz.