Lamine Kaplama

Lamine Kaplama İstanbul ile Sağlıklı ve Estetik Dişlere Sahip Olun

Hastalarımızın ağız ve diş sağlığı bizim için çok kıymetlidir. Aynı zamanda mutlu ve estetik bir gülüşe sahip olma isteği onların büyük bir hayalidir. Biz alanında uzman ekibimiz ve birikimlerimiz sayesinde hastalarımızın bu hayalini gerçekleştirebilmek için çalışıyoruz. Lamine dişler, tedavinin gerek başında gerekse süreç içerisinde büyük titizlikle yapılması gereken bir uygulamadır. Lamine kaplamalar yaklaşık 0.5 mm kalınlığında olduğu için oldukça kırılgan bir yapıya sahip olabilmektedir. Kurumumuz olarak teknolojiyi yakından takip ediyor tedavilerimizde kullanıyoruz. Daha ince ve aynı zamanda sağlam kaplamalar üretip hastalarımıza uzun ömürlü bir deneyim sunuyoruz. Şişli, Mecidiyeköy ve Beşiktaş bölgesinde bulunan kliniğimize gelip merak ettiğiniz her şeyi alanında deneyimli diş hekimlerimize sorabilir, isterseniz lamine kaplama için size özel fiyatları öğrenebilirsiniz. Sizleri misafir etmekten memnuniyet duyarız.

Ücretsiz İlk Muayene Fırsatı

Sizleri Kaliteli Lamine Kaplama Hizmetimiz İçin Kliniklerimize Bekliyoruz

Son zamanlarda çok tercih edilen kaplamalardan biri de lamina diş kaplamasıdır. Hastalarımızın istediği doğal ve estetik görünümü sağlaması açısından özellikle ilgi görmektedir. Fakat kaplama sonucu istenilen görüntüye ulaşamama ve fiyat konusunda hastaların tereddütleri olmaktadır. Uzmanlık isteyen bu uygulama , alanında iyi olan diş hekimleri tarafından yapılmalıdır. Ekibimiz deneyimli diş hekimlerimizden oluşmaktadır. İlk muayene ücretsiz olmakla birlikte sizlere bu konu hakkında merak ettiklerinizi cevaplamaktan ve fiyat bilgilendirmesi yapmaktan memnuniyet duyarız.

İlk Muayenenizi Ücretsiz Yapıyoruz

Ekibimiz tecrübeli ve uzman diş hekimlerimizden oluşuyor. Hastalarımızın memnuniyeti ve mutlu gülüşü bizler için birinci sırada yer alıyor. Kliniğimizde her zaman temizliğe dikkat ediyor hastalarımızın sağlığı için çalışıyoruz. Günden güne gelişen teknolojiyi yakından takip ediyor, son teknoloji aletleri ve uygulamaları tedavilerimizde kullanıyoruz. Bu deneyimi yaşayabilmeniz için ilk muayenemizi ücretsiz yapıyoruz.

Mutlu Son İçeren Lamine Kaplama Hizmetimiz Galerisi

Lamine kaplama İstanbul olarak, sizlere istediğiniz hizmeti profesyonel bir şekilde verebilmek için sizleri kliniklerimize bekliyoruz. Hijyen kliniklerimizde her zaman dikkat ettiğimiz önemli hususlardan biridir. Hastalarımıza, lamina diş hakkında detaylı bilgileri ve merak ettiklerini anlatıyoruz. Alanında deneyimli diş hekimlerimiz ile birlikte hastalarımıza özel tedavi sürecini birlikte planlıyoruz. Diş ölçülerinizin hassas şekilde alınması için gelişen teknolojiyi yakından takip ediyor ve hizmetlerimizde etkin bir şekilde kullanıyoruz. Tedavi sürecini mümkün mertebe planladığımız şekilde ve tarihlerine uyarak sürdürüyoruz. Sürecin sonunda hastalarımızı memnuniyet ve mutlu gülüşleriyle uğurluyoruz.

Kliniğimizde Hizmet Alan Hastalarımızın Yorumları

Lamine Kaplama Yaptıranların Yorumları

İnternette dişlerim için doğru tedaviyi araştırıyordum. Dişlerimin renginden memnun değildim ve benim için uygun tedavinin ne olabileceğini bilmiyordum. Kliniğin internet sitesine girdiğimde verilen numarayı aradım ve gerekli bilgileri verip ilk muayenenin ücretsiz olduğunu söylediler. Şu an istediğim dişlere sahibim ve mutluyum. Diş hekimleri işlerinde çok iyi, teşekkür ederim.
Ali B.
Lamine Kaplama
Bir arkadaşımın tavsiyesiyle klinikten randevu aldım. Gerek diş hekimimin ilgisi gerekse tedavi süreci beklediğimden çok daha rahat ve sağlıklı geçti. Şimdi dişlerim daha sağlıklı ve estetik görünüyor. Ekibe teşekkürlerimi iletiyorum.
Nazlı Ö.
Lamine Kaplama
Lamine kaplama sonrası dişlerimin doğal görünümlerini kaybetmelerinden endişeleniyordum. Buradaki profesyonel diş hekimleri bana süreci ve sonrasını detaylı şekilde anlattılar. Süreç sonunda beklediğimden daha iyi bir sonuç aldım. Her yönüyle çok rahat bir süreç geçirdim.
Necati N.
Lamine Kaplama

Lamine Kaplama Alanındaki Sertifika ve Üyeliklerimiz

Sahip Olduğumuz Sertifikalar

Lamine kaplama alanında yurt içi ve yurt dışındaki özel eğitimleri alan başarılı diş hekimlerimiz birçok sertifika almaya hak kazandılar. Ülkemizin dört bir yanındaki kuruluşlarla yaptığımız iş birlikleri sayesinde tüm gelişmeleri yakından takip edebiliyor hastalarımıza daha iyi yardımcı oluyoruz. Diş hekimlerimizin üye olduğu birçok diş hekimi topluluklarıyla, diğer diş hekimleri ile bilgi ve tecrübe alışverişi yapıyoruz. Böylece bu alandaki güncel bilgilerden ve gelişmelerden kısa sürede haberdar oluyoruz. Hizmetlerimizde gelişmiş teknoloji ve yöntemlerden yararlanıyoruz. Hastalarımızın ağız ve diş sağlığı için çalışıyoruz. Hizmetimiz ve lamine kaplama fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız sizleri kliniğimizde ağırlamaktan memnuniyet duyarız.