Porselen Diş

Porselen Diş İstanbul Sizi Hayallerinizdeki Gülüşe Kavuşturuyor

Günümüzde dişlerin sağlığı kadar görünümü de önemli bir yer tutmaktadır. Günlük hayatımızda dişlerin estetik görünümü kişiyi birçok alanda etkiler. Ancak gelişen teknoloji ile dişlerin görünümü veya sağlığı bir sorun olmaktan çıkmaktadır. Bu yüzden günümüzde mükemmel dişlere kavuşmak artık çok daha kolay. Porselen dişler ve diğer restoratif tedavi yöntemleri için kliniğimizi tercih edebilirsiniz. Şişli, Mecidiyeköy ve Beşiktaş başta olmak üzere tüm İstanbul için profesyonel ağız ve diş sağlığı hizmetleri sunmaktayız. Ayrıca porselen diş tedavisi öncesinde ücretsiz ön muayene fırsatımızdan da yararlanabilirsiniz. Böylece ücretsiz ön muayene esnasında dijital tasarım ile sizin için uygun olan tedavi ve sonucu hakkında kolayca bilgi sahibi olabilirsiniz. Sizi ideal gülüşünüze kavuşturmak için kliniğimize bekliyoruz.

Ücretsiz İlk Muayene Fırsatı

Profesyonel Porselen Diş Tedavisi ile Memnuniyet Garantili Hizmet Sunuyoruz

Porselen kaplama, son yıllarda giderek yaygınlaşan dental tedavi yöntemleri arasında yer alsa da her sağlık hizmetinde olduğu gibi yaptırırken dikkatli olunması gereken popüler bir uygulama. Bu yüzden porselen diş yaptırmadan önce malzeme kalitesinden uygulama şekline, personelin ilgisinden kliniğin referanslarına kadar tüm ayrıntılara dikkat etmelisiniz. Bizi ve hizmet kalitemizi çok daha iyi anlayabilmeniz için hastalarımızın ilk muayenesini ücretsiz yapıyor, böylece aklınızdaki soru işaretlerini gidermenize yardımcı oluyoruz.

İlk Muayenenizi Ücretsiz Yapıyoruz

Her ürün ve hizmetle ilgili sunulan kampanyaların ya da indirimlerin ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Bu nedenle sizin için ücretsiz ön muayene fırsatı sağlamakla sınırlı kalmıyor; aynı zamanda çeşitli ödeme kolaylıkları da belirliyoruz. Kliniğimizin temel amacı her açıdan maksimum verim sağlamak olduğu için tüm bu kolaylıklar bir telefon uzağınızda.

Kliniğimizin Sunmuş Olduğu Kapsamlı Uygulamalar

Porselen Diş İstanbul olarak yıllara yayılan tecrübemizi, kaliteli malzemeler, son teknoloji ekipmanlar ve güncel yöntemlerle bir araya getirerek daima kusursuz olanı hedefliyoruz. Ücretsiz ön muayene ile başlayan tedavi sürecinizde öncelikle mevcut ağız ve diş sağlığı problemlerinizi detaylı bir şekilde belirliyoruz. Ardından porselen kaplamaya engel bir durum yoksa özel malzeme ve tekniklerle dişlerinizi ve gülüşünüzü mükemmel hale getirecek kaplama uygulamasını gerçekleştiriyoruz. Kaplama öncesi gerçekleştirilmesi gereken ortodontik, periodontolojik ya da restoratif işlemler varsa detaylı gülüş tasarımı hizmeti kapsamında bu konuyla da ilgili yardımcı oluyoruz.

Merkezimizde Tedavi Olan Kişilerin Yorumları

Porselen Diş Yaptıranların Yorumları Sayesinde Detaylı Bilgi Sahibi Olabilirsiniz

Uzun yıllardır kliniğinizi tercih ediyordum zaten. Bütün rutin kontrollerimi de burada yaptırıyorum. Hekimim porselen kaplamanın hem koruyuculuk hem görsellik açısından avantajlarını anlatınca yaptırmaya karar verdim. Tüm süreç her zamanki gibi mükemmeldi ve herkese tavsiye ederim.
Mehmet T.
Porselen Diş Kaplama
Uzun süredir kaplama yaptırmak istiyor ancak türüne karar veremiyordum. Zirkonyum kaplamanın diş görüntüsüyle oldukça uyumlu olduğunu öğrenince bu yöntemde karar kıldım. İyi ki de öyle yapmışım. Tüm ekibe ilgilerinden dolayı da ayrıca teşekkür ederim.
Ilgım Ö.
Zirkonyum Kaplama
Porselen kaplama hizmeti öncesinde bazı tedavilere ihtiyacım vardı. Tümü tamamlandı ve son olarak da diş beyazlatma yaptırarak kaplama işlemine geçtik. Şu ana kadar hiçbir sorun yaşamadım. Kaplamanın da mükemmel olacağını düşünüyorum.
Sedat A.
Diş Beyazlatma

Porselen Diş Alanında Almaya Hak Kazandığımız Üyelikler ve Sertifikalar

Sahip Olduğumuz Sertifikalar

Porselen diş ya da porselen lamine, genellikle yalnızca görselliği hedef alan tedavi yöntemleriymiş gibi algılansa da işlevsel açıdan da hastanın ağız ve diş sağlığına olumlu yönde katkıda bulunmaktadır. Bu yüzden alınan hizmetin kaliteli olması, uzun yıllar hem görsel hem fonksiyonel açıdan problem yaşamamanızı sağlar. Merkezimizde sunduğumuz tüm hizmetler için ulusal ve uluslararası standartları dikkate alıyor, gelişmelere bağlı olarak personelimizi özel eğitimlere gönderiyor ve sertifikalarımızı güncelliyoruz. Hizmet kalitesinde gösterdiğimiz özeni porselen diş fiyatları ve diğer tedavi yöntemlerimiz konusunda da gösteriyor, böylece farklı bütçelere uygun ücretler belirleyip, çeşitli ödeme kolaylıklarıyla hastalarımız için her açıdan memnuniyet sağlamayı başarıyoruz.