estetik gülüş

Gülüş estetiği nedir? Nasıl yapılır?

Ağız bakımı sadece diş ağrısı, ağız kokusu gibi problemleri çözmekle olmaz. Günümüzde diş ve diş eti sağlığına bağlı gülüş estetiği de oldukça önemli bi yere sahiptir. Hollywood gülüşü estetiği de, içerisinde birden çok işlemi barındıran bir prosedürdür. Kliniğimizden uygun Hollywood gülüşü fiyatları ve gülüş estetiği hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Gülüş estetiği nasıl yapılır?

Burada önemli olan, hastanın estetik ihtiyaçlarını ve isteklerini belirlemek ve bunları doğru şekilde uygulamaktır. Hastanın ağız ölçüleri alınır ve belirlenen kalıplardaki problemler belirlenir. Bu problemler üzerine gerekli planlamalar yapılır. Daha sonra bilgisayar üzerinde belirli programlar sayesinde ölçümlemeler yapılır ve hastanın ağız ve yüz şekline uyumu hesaplanır. Var olan problemler varsa bunlara gerekli işlemler uygulanır ( implant, cerrahi işlemler vb.).

Daha sonra gülüş tasarımına geçilir. Burada dişlerde var olan estetik sorunlar düzeltilir. Bunlar için kimi zaman estetik ve kompozit dolgular kullanılır. Kimi zaman da diş kaplamaları devreye girer. Bu kaplamalar porselen, zirkonyum ve lamine kaplamalardır. Lamine kaplamalarda diğer türlere göre oldukça az aşındırma yapılır. Bundan dolayı yaygın olarak tercih edilen kaplamalardır.

Neden Hollywood Gülüşü İstanbul?

Gülüş estetiği, uzmanlık ve hassasiyet gerektiren bir işlemler bütünüdür. Bizler de bu hassasiyeti sizlere göstermek için uzun yıllardır bu alanda hizmet veren profesyonel hekim kadrosuyla çalışmaktayız. İşlemlerimizi tamamen hijyenik ortamlarda gerçekleştiriyoruz. Kliniğimiz, son teknoloji ekipmanlarla donatılmıştır. Sizler de yüzünüzdeki ideal simetriyi yakalarken sağlıklı bir ağız yapısına sahip olmak isterseniz, adresiniz Hollywood Gülüşü İstanbul! Üstelik ilk muayeneniz ücretsiz! Ayrıntılı bilgi ve randevu için bize ulaşabilirsiniz.