lamine diş kaplama

Dişe lamine kaplama

Estetik bir gülüşe sahip olmak büyük bir özgüven artırıcıdır. Dişlerinizin beyazlığı kadar diş ebatlarınızın oranı da önemlidir. Bunu sağlamak adına uygulanan bir tedavi, gülüş tasarımı tedavisidir. Bu tedavi, birden çok uygulama aşaması olan bir tedavidir. Bunlardan biri de diş kaplama tedavileridir. Kliniğimizde sizlere uygun Hollywood gülüşü fiyatları ile bu tedavilere erişebilirsiniz.

Dişe lamine kaplama ve diğer kaplama türleri

Lamine dişler yapılırken diş yüzeyinizden yaklaşık 0.5 mm kalınlığındaki kaplamalar için bir kısım törpülenir. Büyük bir titizlik gerektiren bir uygulamadır. Lamine sayesinde diş boyutları eşitlenir, varsa diş aralarındaki boşluklar kapatılır. Diğer bir kaplama türü de porselen kaplamadır. Adı üstünde porselen malzeme kullanılarak diş kaplanır. Dişin doğal renginde ve kaplanacak her dişe ayrı boyutlarda yapılarak oluşturulur.

Diş ve diş etine uyum sağlayabilen zirkonyum kaplama, doğallıktan ödün vermek istemeyenlerin tercihi oluyor. Zirkonyum, beyaz bir malzemeden oluşur ve metal içermez. Aynı zamanda taç veya kron olarak da bilinir. Kırılması ve çatlaması zordur, oldukça sağlamdırlar. Oksitlenmeye karşı dirençlidir. Siz de bu hizmetlerden yararlanmak isterseniz bir numaralı adresiniz Hollywood Gülüşü İstanbul!

Gülüş tasarımı

Dişe lamine kaplama ve diğer kaplama türlerindeki amaçlarımızdan biri dişin doğal görünümünü koruyarak gülüş estetiği yapmaktır. Hastaların yüz şekline göre karar verilen gülüş tasarımının birden fazla tedavi basamağı bulunuyor. Amacımız o “mükemmel” görüntüye sizleri ulaştırmak! Şişli, Mecidiyeköy, Kadıköy ve Beşiktaş bölgelerinde hizmet verdiğimiz kliniklerimize başvurarak bu gülüşlere siz de sahip olabilirsiniz. Üstelik ilk muayeneniz ücretsiz!